вторник, 10 января 2017 г.

Сорока та зайчик.Ранній вік

                                  
  


Мета: Вчити дітей розпізнавати птахів та звірів, закріплювати знання про тварин, знайомити дітей з поняттями скільки це «багато», і скільки «один», розвивати слухове сприйняття, швидкість реакції, виховувати інтерес до заняття. 
Обладнання: лялька Сорока та Зайчик, використані з лялькового театру, зображення сонечка, дерева, звірів та птахів.

                                Хід заняття
Вихователь: Діти, до нас сьогодні в гості завітали Сорока - білобока;
Вихователь: А скажіть будь-ласка, хто знає - це пташка чи звір?
Діти: Пташка;
Вихователь: Так, це правильно, а подивіться , а чому вона сумна?
Сорока нібито шепче на вухо вихователеві.
- Діти, їй сумно і вона немає з ким пограти.
- А давайте пограємо в пальчикову гімнастику «Сорока - ворона».
Сорока - ворона на припічку сиділа,
Діткам кашку варила:
Цьому дам, цьому дам, цьому дам і цьому дам, а цьому не дам:
Він дрова не рубав,води не носив, кашки не їв.
Киш - киш - киш -киш!
Полетіли - полетіли - полетіли,
На голову сіли.
Вихователь: Діти, дивіться Сорока стала вже веселою.
Вихователь: (питає в Сороки) Чи є в тебе друзі, Сороко?
Сорока: Так, звичайно, я дружу із Зайчиком - побігайчиком.
Вихователь: А тепер ми зіграємо в гру «Сорока і Зайчик».

                        Гра «Сорока і Зайчик»
Хід гри
Вихователь: Дітки, якщо я скажу «Сорока» - ви махаєте руками, а якщо скажу «Зайчик»- будете стрибати.
Вихователь: (за допомогою картинок тварин і звірів) я буду Вам показувати картинки, а Ви будете відповідати чи це - птахи чи це -звірі.

                                Підсумок заняття.
- Молодці, Ви були дуже уважними і сьогодні зможете розповісти батькам про тварин і птахів і як їх розпізнати;
- А на останок, прочитаю Вам загадку:
Довгі вуха, куций хвіст,
І морквинку ласо їсть,
Так біжить, немов стрибає,
Задні ноги дивні має.
(Заєць)


Комментариев нет:

Отправить комментарий